GÜZELLİK & EĞİTİM

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - Cumartesi: 09:30 - 19:30
Konaklar Mah. Zencefil sok. No:1 D:3 4.Levent / 34330 İSTANBUL
Telefon
0 (212) 264 54 00
0 (554) 880 79 88

Bizi Tanıyın

Kuruculuğunu Kader Saka ve Salih Saka'nın üstlendiği Saka Beauty / SPA & Anti - Aging'de zayıflamak, güzelleşmek ve aynı zamanda gençleşmek mümkün.Son derece deneyimli bir estetisyen olan ve uzun yıllarını bu mesleğe veren Kader Saka, epilasyon, bölgesel incelme, anti - aging, kalıcı makyaj, el ve ayak bakımı, yosun uygulamaları, masaj, sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı, cilt ve vücut bakımında kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir.

KADER SAKA KİMDİR ?
SAKA Beauty / SPA & Anti-Aging Kader SAKA ve Salih SAKA tarafından 2004 Eylül’ünde kuruldu.

Kader SAKA 1986 yılında Türkiye’de ilk defa kurulan estetisyenlik okulu olan Vizon Güzellik Enstitü’sünden mezun oldu. 1996 yılında Kozmetoloji eğitimi aldı.

Uzman estetisyenlik sınavını ilk beş kişi arasına girerek kazandıktan sonra, pedagoji eğitimi alarak eğitimcilik kariyerine başlamış oldu. Amerika’daki “Sylvie Hennessy ACADEMY” nin düzenlediği seminerlere katılarak SPA Yönetimi ve Pazarlama eğitimi konusunda sertifika aldı.

Tüm bu deneyimlerini SAKA’da birleşiren Kader SAKA bilgi ve tecrübesini uzman kadrosuyla buluşturarak, day SPA zincirine eklenen bu merkezde sağlıkla gelen güzelliğin kapılarını açıyor.

EĞİTİM KADROMUZ

1

Nihan KEMANKAŞ

EĞİTİMCİ

2

Sarp SAYGIN

PODİATRİ

3

Özüm HATİPOĞLU

ENERJİ TERAPİSTİ

Kurs Ve Seminerlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin...