Hakkımızda

Kuruculuğunu Kader Saka ve Salih Saka'nın üstlendiği Saka Beauty / SPA & Anti - Aging'de zayıflamak, güzelleşmek ve aynı zamanda gençleşmek mümkün.Son derece deneyimli bir estetisyen olan ve uzun yıllarını bu mesleğe veren Kader Saka, epilasyon, bölgesel incelme, anti - aging, kalıcı makyaj, el ve ayak bakımı, yosun uygulamaları, masaj, sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı, cilt ve vücut bakımında kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir.

KADER SAKA KİMDİR ?
SAKA Beauty / SPA & Anti-Aging Kader SAKA ve Salih SAKA tarafından 2004 Eylül’ünde kuruldu.

Kader SAKA 1986 yılında Türkiye’de ilk defa kurulan estetisyenlik okulu olan Vizon Güzellik Enstitü’sünden mezun oldu. 1996 yılında Kozmetoloji eğitimi aldı.

Uzman estetisyenlik sınavını ilk beş kişi arasına girerek kazandıktan sonra, pedagoji eğitimi alarak eğitimcilik kariyerine başlamış oldu. Amerika’daki “Sylvie Hennessy ACADEMY” nin düzenlediği seminerlere katılarak SPA Yönetimi ve Pazarlama eğitimi konusunda sertifika aldı.

Tüm bu deneyimlerini SAKA’da birleşiren Kader SAKA bilgi ve tecrübesini uzman kadrosuyla buluşturarak, day SPA zincirine eklenen bu merkezde sağlıkla gelen güzelliğin kapılarını açıyor.

UZMANLARIMIZ

Saka Güzellik Merkezi

Kader SAKA

FİRMA SAHİBİ - MAKYAJ UZMANI

Saka Güzellik Merkezi

Ayla ENGİN

ESTETİSYEN

Saka Güzellik Merkezi

Dilek GÜNAY

ESTETİSYEN

Saka Güzellik Merkezi

Büşra ŞEHİT

MAKYAJ UZMANI

Saka Güzellik Merkezi

Özüm HATİPOĞLU

ENERJİ TERAPİSTİ

Saka Güzellik Merkezi

Sarp SAYGIN

PODİATRİ

Saka Güzellik Merkezi

Nihan KEMANKAŞ

EĞİTİMCİ